Licensed to Orange Glen High School    HY-TEK's Meet Manager 9/23/2019 11:48 AM
                                 Chollas Lake                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 8 & Under
  1 Thomas, Delilah           11 Dream Team             9:08.49  
  2 Jones, Izabella           12 Dream Team             9:44.52  
  3 Delicino, Alexandra       11 Usa Rockets            9:52.83  
  4 Gage, Landry              12 Usa Rockets           10:13.42  
  5 Williams, Adalyn          13 Unattached            10:14.95  
  6 Isaac, Kadence            12 Coyote Track          10:44.89  
  7 Grant, Teresa             12 44-Unattache          10:52.42  
  8 Buess, Jolene             12 Havoc Youth           11:10.39  
  9 Prince, Ramia             11 San Diego Ro          11:15.52  
 10 Ponce, Tenley             13 Havoc Youth           11:28.58  
 11 Guachino, Bella           14 Coyote Track          12:30.67  
 -- Brown, Nia                14 Flo-Jo Inter               DNF  
 
Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 8 & Under
  1 Bickler, Matthew          11 Havoc Youth            9:01.67  
  2 Guachino, Bruce           11 Coyote Track           9:05.88  
  3 Herrera, Arthur           11 Coyote Track           9:59.73  
  4 Bickler, Kyle             14 Havoc Youth           10:08.12  
  5 Pinon, Ezra               11 Usa Rockets           12:03.39  
  6 Prince, Ramello              San Diego Ro          12:13.79  
  7 Tate, Andrew              12 Flo-Jo Inter          13:20.39  
 
Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 9-10
  1 Jones, Malia              09 Dream Team            15:36.27  
  2 Bickler, Kristine         09 Havoc Youth           16:09.83  
  3 Thomas, Savannah          09 Dream Team            16:22.08  
  4 Schaefer, Isabelle        09 Usa Rockets           16:49.42  
  5 Strong, Poema             09 Havoc Youth           19:23.08  
  6 Rameshwar, Anjali         09 Coyote Track          23:26.77  
 
Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 9-10
  1 Winter, Bryce             10 44-Unattache          14:21.05  
  2 Delicino, Anthony         09 Usa Rockets           14:21.95  
  3 Casalins-DeBoskey, Justi  10 Usa Rockets           16:17.42  
  4 Nogue, Alex               10 44-Unattache          16:38.64  
  5 Casalins-DeBoskey, Ashto  10 Usa Rockets           17:19.92  
  6 England, Reece            10 44-Unattache          17:54.80  
  7 Isaac, Stephen            09 Coyote Track          18:16.61  
  8 Gage, Lawson              10 Usa Rockets           18:32.92  
  9 Ortega, Dylan             10 Coyote Track          24:54.30  
 
Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 11-12
  1 Casalins-DeBoskey, Eva    08 Usa Rockets           14:58.39  
  2 Williams, Jaelyn          08 44-Unattache          15:07.30  
  3 Grant, Anna               08 Eagles Wings          16:14.36  
  4 Guachino, Jasmina         07 Coyote Track          16:51.39  
  5 Casalins-DeBoskey, Cassa  08 Usa Rockets           18:34.64  
  6 Boull’t, Audrey         08 Usa Rockets           21:23.30  
  7 Prince, Raleena           08 San Diego Ro          21:29.80  
  8 Grant, Anne               08 44-Unattache          22:01.86  
 
Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 11-12
  1 Thornal, Jax              08 Eagles Wings          13:26.95  
  2 Hoferer, Drake            08 44-Unattache          13:48.77  
  3 Bryant III, Aaron         08 Usa Rockets           14:08.70  
  4 Williams, Kaden           08 44-Unattache          15:31.83  
  5 Guachino, Bradly          08 Coyote Track          16:00.70  
  6 Liebenberg, Arend         08 Coyote Track          30:36.36  
 -- McCallion, Corbin         07 Eagles Wings               DNF  
 
Event 7  4k Run CC 13-14 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 13-14
  1 Whittle, Sonia            06 Eagles Wings          19:36.83  
 
Event 8  4k Run CC 13-14 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 13-14
  1 Lemanski, Luke            06 Usa Rockets           10:25.24  
  2 Lange-Dei, Kai            05 Havoc Youth           15:08.48  
  3 Rogers, De'Vonte          06 Usa Rockets           19:04.45