Licensed to Orange Glen High School   HY-TEK's Meet Manager 10/27/2019 11:00 AM
                              Coyote - 10/27/2019                              
                                     Pala                                      
                                    Results                                    
 
2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1 Thomas, Delilah              Dream Team                      9:05.15  
  2 Palmiter, Adeline            San Diego Wa                    9:10.90  
  3 Gage, Landry                 Usa Rockets                     9:26.95  
  4 Fleming, Makaila             Temecula Val                    9:52.38  
  5 Jones, Izabella              Dream Team                      9:52.88  
  6 Delicino, Alexandra          Usa Rockets                    10:04.33  
  7 Isaac, Kadence               Coyote Track                   10:10.65  
  8 Fader, Kara                  Unattached                     10:17.39  
  9 Prince, Ramia                San Diego Ro                   10:48.43  
 10 Williams, Adalyn             Unattached                     10:55.82  
 11 Ponce, Tenley                Havoc Youth                    11:09.09  
 12 Quintanilla, Zarina          Usa Rockets                    11:22.94  
 13 Grant, Teresa                Unattached                     11:51.94  
 14 Guachino, Bella              Coyote Track                   12:22.08  
 15 Fader, Lauren                Unattached                    x12:34.29  
 
3k Run CC 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gladden, Isabel              San Diego Wa                   12:29.17  
  2 Bickler, Kristine            Havoc Youth                    12:37.09  
  3 Shulika, Anna                San Diego Wa                   12:48.70  
  4 Jones, Malia                 Dream Team                     12:58.47  
  5 Schaefer, Isabelle           Usa Rockets                    12:58.85  
  6 Thomas, Savannah             Dream Team                     13:06.81  
  7 Holley, Avery                San Diego Wa                   13:09.63  
  8 Ippolito, Sammy              Eagles Wings                   13:28.88  
  9 Gladden, Beatrice            San Diego Wa                  x13:29.59  
 10 Pourcho, Claire              Havoc Youth                    13:54.57  
 11 Tedrow, Lauren               San Diego Wa                  x14:01.65  
 12 Griffiths, Camryn            Temecula Val                   14:20.58  
 13 Strong, Poema                Havoc Youth                    14:34.67  
 14 Rameshwar, Anjali            Coyote Track                   15:33.38  
 15 Atkinson, Abigail            Temecula Val                   15:50.60  
 16 Stroschine, Alia             Unattached                     16:33.79  
 
3k Run CC 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Avina, Arielle               Temecula Val                   10:56.74  
  2 Nelson, Esther               Temecula Val                   11:16.39  
  3 Holley, Reese                San Diego Wa                   11:19.21  
  4 Williams, Jaelyn             44-Unattache                   11:52.73  
  5 Nunez, Maelin                Temecula Val                   11:57.17  
  6 Casalins-DeBoskey, Eva       Usa Rockets                    11:58.72  
  7 Grant, Anna                  Eagles Wings                   12:19.84  
  8 Taylor, Kennady              San Diego Wa                   12:25.94  
  9 Holt, Maja                   Eagles Wings                   12:44.27  
 10 Guachino, Jasmina            Coyote Track                   13:36.93  
 11 Dow, Dezie                   Coyote Track                   13:53.46  
 12 Ropacki, Brianna             Temecula Val                  x14:48.40  
 13 Ochoa, Natalie               Temecula Val                  x15:01.47  
 14 Casalins-DeBoskey, Cassa     Usa Rockets                    15:13.01  
 15 Grant, Anne                  Unattached                     15:41.46  
 16 Boull't, Audrey              Usa Rockets                    16:19.29  
 17 Prince, Raleena              San Diego Ro                   16:57.23  
 
4k Run CC 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Salazar, Galia               San Diego Wa                   15:53.66  
  2 Lynas, Avery                 Temecula Val                   16:13.85  
  3 Thomas, Eva                  San Diego Wa                   16:48.37  
  4 Donofrio, Emily              Temecula Val                   17:46.93  
  5 Ortega, Daphne               San Diego Wa                   18:26.20  
  6 Christian, Camara            Temecula Val                   18:43.55  
  7 Whittle, Sonia               Eagles Wings                   19:01.14  
  8 Griffiths, Rowanne           Temecula Val                  x20:30.33  
  9 Pamenter, Ayla               Temecula Val                  x21:06.57  
 
2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1 Bickler, Matthew             Havoc Youth                     9:11.41  
  2 Guachino, Bruce              Coyote Track                    9:23.08  
  3 Pourcho, Chase               Havoc Youth                     9:39.58  
  4 Winter, Austen               Unattached                      9:40.97  
  5 Bickler, Kyle                Havoc Youth                     9:41.30  
  6 England, James               Unattached                     11:02.63  
  7 Secrist, Noah                San Diego Ro                   11:56.93  
 
3k Run CC 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Delicino, Anthony            Usa Rockets                    11:42.17  
  2 Winter, Bryce                44-Unattache                   12:02.22  
  3 Shulika, James               San Diego Wa                   12:12.11  
  4 Reyna, Luis                  Temecula Val                   12:13.04  
  5 Casalins-DeBoskey, Ashto     Usa Rockets                    12:24.27  
  6 Casalins-DeBoskey, Justi     Usa Rockets                    12:32.27  
  7 Fegenbush, Wesley            San Diego Wa                   12:40.34  
  8 Gage, Lawson                 Usa Rockets                   x13:18.16  
  9 Isaac, Stephen               Coyote Track                   13:41.08  
 10 Ortega, Dylan                Coyote Track                   13:53.30  
 11 England, Reece               44-Unattache                   15:06.71  
 12 Brandy, Ethan                Temecula Val                   18:00.06  
 
3k Run CC 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Thornal, Jax                 Eagles Wings                   10:50.82  
  2 Hoferer, Drake               44-Unattache                   10:54.33  
  3 Campbell, Brody              San Diego Wa                   11:00.88  
  4 Christian, Carmelo           Temecula Val                   11:10.79  
  5 Fegenbush, Andrew            San Diego Wa                   11:22.94  
  6 Bryant III, Aaron            Usa Rockets                    11:30.86  
  7 Williams, Kaden              44-Unattache                   11:57.98  
  8 Mello, Dominic               Temecula Val                   12:21.78  
  9 Guachino, Bradly             Coyote Track                   12:56.69  
 10 Lopez, Gabriel               California P                   13:31.39  
 11 Ochoa, Jacob                 Temecula Val                   14:24.97  
 12 Riche, Landry                Temecula Val                  x15:28.83  
 13 Lebron, Eduardo              San Diego Wa                   15:55.70  
 14 Brandy, Nathan               Temecula Val                  x17:58.57  
 15 Liebenberg, Arend            Coyote Track                   21:58.96  
 
4k Run CC 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 O'Toole, Aidan               San Diego Wa                   14:16.04  
  2 Zaferson, Cesar              California P                   14:23.16  
  3 Carr, Dante                  San Diego Wa                   14:44.45  
  4 Pippel, Jacob                44-Unattache                   14:54.54  
  5 Paradise, Jack               Temecula Val                   16:10.15  
  6 Riche, Hayes                 Temecula Val                   17:22.38  
  7 Torrez, Augustine            Temecula Val                   18:03.66  
  8 Rogers, De'Vonte             Usa Rockets                    18:52.48  
  9 Lemanski, Luke               Usa Rockets                    19:19.80