Licensed to Orange Glen High School   HY-TEK's Meet Manager 11/12/2019 11:19 AM
                  San Diego RoadRunners XC Meet - 11/10/2019                   
                                Kit Carson Park                                
                                    Results                                    
 
2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1 Theobald, Kristen            33-Unattache                    7:59.64  
  2 Theobald, Kirsten            33-Unattache                    8:14.58  
  3 Solis, Tanya                 Lightning Yo                    8:28.64  
  4 Watkins, Paradise            So Cal Roadr                    8:34.70  
  5 Hiraki, Mia                  OC Grit                         8:35.15  
  6 Palmiter, Adeline            San Diego Wa                    8:37.05  
  7 Thomas, Delilah              Dream Team                      8:39.77  
  8 Jones, Izabella              Dream Team                      8:47.70  
  9 Gage, Landry                 Usa Rockets                     8:57.64  
 10 Prince, Ramia                San Diego Ro                    9:11.39  
 11 Wroblewski, Sofia            Lightning Yo                    9:16.83  
 12 Ponce De Leon, Isabella      Lightning Yo                    9:21.74  
 13 Isaac, Kadence               Coyote Track                    9:49.99  
 14 Williams, Adalyn             Unattached                     10:17.81  
 15 Ihrig, Isabella              Junior Maver                   10:18.99  
 16 Torres, Aquetzalli           In Stride                      10:21.67  
 17 Quintanilla, Zarina          Usa Rockets                    10:37.77  
 18 Mena, Emma                   San Diego Ro                   14:32.61  
 19 Grant, Teresa                Unattached                     15:34.45  
 20 Guachino, Bella              Coyote Track                   15:37.33  
 
3k Run CC 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Groppenbacher, Leah          Flyin Kiwis                    11:42.65  
  2 Streadbeck, Kaia             OC Grit                        11:51.77  
  3 Theobald, Kaylie             33-Unattache                   12:02.08  
  4 Gladden, Isabel              San Diego Wa                   12:04.24    1   
  5 Gonzalez, Natalie            So Cal Roadr                   12:07.78  
  6 Turner, Amira                Flyin Kiwis                    12:12.74  
  7 Bickler, Kristine            Havoc Youth                    12:25.36  
  8 Abu-Ghazaleh, Jude           10 East                        12:26.94  
  9 Gladden, Beatrice            San Diego Wa                   12:43.82    2   
 10 Shulika, Anna                San Diego Wa                   12:44.95    3   
 11 Alcantar, Victoria           Lightning Yo                   12:48.52  
 12 Jones, Malia                 Dream Team                     12:53.19  
 13 Ontiveros, Abrielle          So Cal Roadr                   12:54.52  
 14 Collins-Williams, Charlo     OC Grit                        12:55.24  
 15 Wroblewski, Isabella         Lightning Yo                   12:58.31  
 16 Singer, Jacklyn              In Stride                      13:04.71  
 17 Schaefer, Isabelle           Usa Rockets                    13:12.15  
 18 Strong, Poema                Havoc Youth                    13:27.03  
 19 Thomas, Savannah             Dream Team                     13:27.48  
 20 Nili, Malek                  South Orange                   13:35.56  
 21 Esparza, Amaya               Lightning Yo                   13:41.77  
 22 Holley, Avery                San Diego Wa                  x13:47.24    4   
 23 McManaman, Kennedy           33-Unattache                   14:06.44  
 24 Jimenez, Lyrah               In Stride                      14:21.30  
 25 Ponio, Ysabella              In Stride                      14:32.11  
 26 Trevino, Anya                Elite Racing                   14:38.32  
 27 Tedrow, Lauren               San Diego Wa                  x15:29.11    5   
 28 Perez, Alice                 In Stride                     x15:33.63  
 29 Gray, Emma                   So Cal Roadr                   15:52.81  
 30 Bheemarasetti, Dharini       Unattached                     15:54.19  
 31 Kumfer, Aidan                10 East                        16:28.05  
 32 Herrera, Lia                 OC Grit                        17:22.69  
 33 Bheemarasetti, Neharika      Unattached                     18:06.77  
 34 Fletcher, Bailey             10 East                        20:21.88  
 
3k Run CC 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hornung, Katie               So Cal Roadr                   11:12.69    1   
  2 Holley, Reese                San Diego Wa                   11:22.17  
  3 Butterfield, Hannah          So Cal Roadr                   11:40.23    2   
  4 Del Carmen, Jasmine          Lightning Yo                   11:41.16  
  5 Garcia, Brynn                33-Unattache                   11:43.19  
  6 Hanes, Skye                  So Cal Roadr                   11:44.68    3   
  7 Yoon, Julianna               OC Grit                        11:48.69    4   
  8 Yadav Jr, Ankita             OC Grit                        11:51.33    5   
  9 Esparza, Adamara             Lightning Yo                   11:54.42  
 10 Wilbur, Hannah               OC Grit                        11:56.85    6   
 11 Calvin, Mackenna             49-Unattache                   11:57.36  
 12 Casalins-DeBoskey, Eva       Usa Rockets                    11:57.91  
 13 Williams, Jaelyn             44-Unattache                   12:01.31  
 14 Helbig, Camille              OC Grit                       x12:05.46    7   
 15 Taylor, Kennady              San Diego Wa                   12:14.44  
 16 Grant, Anna                  Eagles Wings                   12:42.38  
 17 Lipsky, Navah                Havoc Youth                    12:43.47  
 18 Bajadali, Erin               Flyin Kiwis                    12:44.17  
 19 Algate, Bo                   49-Unattache                   12:49.89  
 20 Arias, Emily                 In Stride                      12:55.80    8   
 21 Holt, Maja                   Eagles Wings                   13:01.49  
 22 Torres, Alejandra            In Stride                      13:06.02    9   
 23 Garcia, Kyra                 Fleet Feet G                   13:09.85  
 24 Collinsworth, Hailey         So Cal Roadr                  x13:12.32   10   
 25 Sanchez, Rebeca              In Stride                      13:14.61   11   
 26 Timm, Kendall                So Cal Roadr                  x13:23.61   12   
 27 Tremble, Abby                Unattached                     13:29.55  
 28 Bell, Veronica               Eagles Wings                   13:30.33  
 29 Torres, Zyanya               In Stride                     x13:31.99   13   
 30 Ibarra, Valeria              Mustang Runn                   13:35.60  
 31 Guachino, Jasmina            Coyote Track                   13:39.14  
 32 Collinsworth, Kylee          So Cal Roadr                  x13:41.17   14   
 33 Russell, Cassidy             Junior Maver                   13:44.99  
 34 Baro Vallin, Virginia        In Stride                     x13:49.66   15   
 35 Davis, Lilianah              Las Vegas El                   13:50.08  
 36 Lee, Gizelle                 10 East                        13:59.31  
 37 Ruiz, Linette                Lightning Yo                   14:03.66  
 38 Gage, Jillian                Unattached                     14:03.89  
 39 Casalins-DeBoskey, Cassa     Usa Rockets                    14:11.46  
 40 Montez, Riley                San Diego Wa                   14:12.79  
 41 Herrera, Andrea              Fleet Feet G                   14:23.36  
 42 Saldana, RosaIvette          So Cal Roadr                  x14:48.98   16   
 43 Madril, Josephine            10 East                        14:58.70  
 44 Prince, Raleena              San Diego Ro                   15:10.38  
 45 Garivay, Natalia             Unattached                     15:15.00  
 46 Lizarraga, Joceline          In Stride                     x15:19.42   17   
 47 Alafita, Mia                 Lightning Yo                  x15:27.90  
 48 Choi, Yeon Seo               OC Grit                       x15:32.14   18   
 49 Graham, Savannah             Dream Team                     15:44.01  
 50 Guillen, Malia               Dream Team                     15:45.13  
 51 Boull't, Audrey              Usa Rockets                    15:57.41  
 52 Vaughn, Alex                 South Orange                   16:03.10  
 53 Grant, Anne                  Unattached                    x16:18.80  
 54 Roberson, Samantha Jo        South Orange                   17:23.35  
 55 Kumar, Reneeka               OC Grit                       x17:24.47   19   
 
4k Run CC 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Garcia, Maya                 Unattached                     15:26.61  
  2 Edwards, L'Mio               Chino Pumas                    15:43.17  
  3 Salazar, Galia               San Diego Wa                   15:45.70  
  4 Anderson, Tessa              OC Grit                        15:47.73    1   
  5 Ledgard, Madison             OC Grit                        15:51.30    2   
  6 Sesock, Stefania             46-Unattache                   15:51.75  
  7 Thomas, Eva                  San Diego Wa                   15:55.67  
  8 Kebenei, Isabella            Chino Pumas                    15:59.95  
  9 Romero, Gabriella            So Cal Roadr                   16:11.75  
 10 Scuba, Kaya                  Junior Maver                   16:14.06    3   
 11 Lomeli, Hailie               So Cal Roadr                   16:16.61  
 12 Hiraki, Aoi                  OC Grit                        16:22.34    4   
 13 Murphy, Cooper               OC Grit                       x16:25.83    5   
 14 Covington, Reese             Eagles Wings                   16:27.34  
 15 Sage, Ginger                 Junior Maver                   16:48.46    6   
 16 Sanchez, Dhannasshy          So Cal Roadr                   16:51.36  
 17 Cervantes-Diaz, Lucero       OC Grit                       x16:52.56    7   
 18 Colchado, Jamie              Lightning Yo                   16:56.05    8   
 19 Albaladejo, Isabelle         San Diego Wa                   17:03.48  
 20 Duran, Perla                 Lightning Yo                   17:20.05    9   
 21 Lueck, London                Flyin Kiwis                    17:21.29  
 22 Wilbur, Sarah                OC Grit                       x17:39.15   10   
 23 Solis, Dayanara              Lightning Yo                   18:10.24   11   
 24 Ortega, Daphne               San Diego Wa                  x18:29.61  
 25 Hernandez, Sofia             Fleet Feet G                   18:31.94  
 26 McMillan, Natalia            Junior Maver                   18:34.52   12   
 27 McMillan, Madeline           Junior Maver                  x18:37.54   13   
 28 Marin, Katelyn               Lightning Yo                  x19:04.74   14   
 29 Morris, Zoe                  Junior Maver                  x19:13.61   15   
 30 Truong, Kailee               South Orange                   19:27.05  
 31 Esparza, Arabella            Lightning Yo                  x19:37.40   16   
 32 Strickland, Scarlett         Junior Maver                  x21:44.92   17   
 
5k Run CC 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Zoque, Emily                 Chino Pumas                    17:41.05  
  2 Davis-Mitchell, Kaiyah       Las Vegas El                   19:03.11  
  3 Bheemaraasetti, Shreya       Unattached                     27:56.53  
 
2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1 Tzinberg, Indiana            OC Grit                         7:40.72  
  2 Lueck, Boston                Flyin Kiwis                     7:58.93  
  3 Kane, Babacar                OC Grit                         8:01.29  
  4 Bickler, Matthew             Havoc Youth                     8:15.33  
  5 Alafita, Janluca             Lightning Yo                    8:16.89    1   
  6 Streadbeck, Micah            OC Grit                         8:18.99  
  7 Espitia, Isaiah              10 East                         8:24.90  
  8 Hernadez, Reef               Unattached                      8:31.33  
  9 Hsiao, Raychih               OC Grit                        x8:32.06  
 10 Quezada, Christopher         So Cal Roadr                    8:39.50  
 11 Marin, Evan                  Lightning Yo                    8:44.06    2   
 12 Bustamante, Benjamin         In Stride                       8:46.45  
 13 Linares, Alejandro           Lightning Yo                    8:48.52    3   
 14 Preciado, Jiovanny Blue      Fleet Feet G                    8:50.66  
 15 Guachino, Bruce              Coyote Track                    8:55.77  
 16 Real, Nicholas               Lightning Yo                   x9:02.29    4   
 17 Herrera, Arthur              Coyote Track                    9:16.11  
 18 Winter, Austen               44-Unattache                    9:19.36  
 19 Alaniz, Joseph               Lightning Yo                   x9:20.67    5   
 20 Bickler, Kyle                Havoc Youth                     9:21.58  
 21 Johns-Clemmons, Roland       Las Vegas El                    9:22.33  
 22 Weinraub, Samuel             Lightning Yo                   x9:23.81    6   
 23 Toxcoyoa, Elias              Lightning Yo                   x9:34.99    7   
 24 Rodriguez, Christopher       10 East                         9:54.68  
 25 Silverman, Travis            10 East                         9:56.14  
 26 Clemmons, Christoph          Las Vegas El                   10:24.92  
 27 Secrist, Noah                San Diego Ro                   10:48.09  
 28 Carrera, Vincent             Lightning Yo                  x10:49.48  
 29 Pinon, Ezra                  Usa Rockets                    13:05.06  
 
3k Run CC 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rivera, Calvin               Flyin Kiwis                    10:59.16  
  2 Yohn, Thomas                 OC Grit                        11:05.29    1   
  3 Capelle, Malcolm             South Orange                   11:32.38  
  4 Tzinberg, Aidan              OC Grit                        11:33.72    2   
  5 Duran, Jaime                 Lightning Yo                   11:42.18    3   
  6 Sandoval, Joaquim            In Stride                      11:43.16  
  7 Winter, Bryce                44-Unattache                   11:53.05  
  8 Byrne, Ethan                 San Diego Wa                   11:54.22  
  9 Dubon, Salvatore             10 East                        12:00.07  
 10 Antonio, Aidan               OC Grit                        12:17.39    4   
 11 Morales, Tyler               OC Grit                       x12:17.93    5   
 12 Kebenei, Benjamin            Chino Pumas                    12:25.61  
 13 Casalins-DeBoskey, Ashto     Usa Rockets                    12:26.21  
 14 Gray, Tucker                 So Cal Roadr                   12:30.05  
 15 Nogue, Alex                  Eagles Wings                   12:31.86  
 16 Saldana, Jesus Antonio       So Cal Roadr                   12:32.80  
 17 Diaz, Hector                 Lightning Yo                   12:33.42    6   
 18 Gowdy, Jordan                Las Vegas El                   12:46.95  
 19 Lopez Jr, Ruben              Lightning Yo                   12:53.01    7   
 20 Fegenbush, Wesley            San Diego Wa                   12:59.34  
 21 Hayhurst, Garrison           10 East                        13:05.11  
 22 Turque, Dan                  Elite Racing                   13:05.66  
 23 Casalins-DeBoskey, Justi     Usa Rockets                    13:07.46  
 24 Cendejas, Mario              Lightning Yo                  x13:08.29    8   
 25 Ramirez, Matthew             Chino Pumas                    13:08.85  
 26 Talesh, Cyrus                OC Grit                       x13:13.83    9   
 27 Liang, Alvin                 OC Grit                       x13:14.58   10   
 28 Crawford, Andrew             10 East                        13:29.67  
 29 Snyder, Chad                 South Orange                   13:32.87  
 30 Gage, Lawson                 Usa Rockets                    13:36.95  
 31 Torres, Fernando             Lightning Yo                  x13:38.02   11   
 32 Vallejo, Roman               Lightning Yo                  x13:39.88   12   
 33 Isaac, Stephen               Coyote Track                   13:41.69  
 34 Ortega, Dylan                Coyote Track                   13:43.51  
 35 Smith, Saxon                 OC Grit                       x14:54.39   13   
 36 England, Reece               44-Unattache                   15:01.35  
 37 Jagetia, Paarth              Elite Racing                   15:21.72  
 38 Carollo, Clyde               Chino Pumas                    15:34.60  
 39 Choi, Jin Young              OC Grit                       x15:39.07  
 40 Hopkins, Deagan              10 East                       x15:51.33  
 41 Avila, Tiago                 Chino Pumas                   x17:27.62  
 
3k Run CC 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Quezada, Bradley             So Cal Roadr                   10:25.33    1   
  2 Lueck, Kingston              Flyin Kiwis                    10:31.32  
  3 Olivares, Richard            So Cal Roadr                   10:31.87    2   
  4 Kathiravan, Inban            OC Grit A                      10:32.59    3   
  5 Kathiravan, Iniyan           OC Grit A                      10:37.32    4   
  6 Lubke, Joshua                Junior Maver                   10:43.99  
  7 Bodell, Aiden                So Cal Roadr                   10:49.16    5   
  8 Tenorio, Jude                In Stride                      10:50.37  
  9 Thornal, Jax                 Eagles Wings                   10:52.28  
 10 Mayorga, Ahris               So Cal Roadr                  x10:54.47    6   
 11 Hoferer, Drake               44-Unattache                   10:56.38  
 12 Tuanama, Emir                Lightning Yo                   11:05.91    7   
 13 Malloy, Cameron              South Orange                   11:06.64  
 14 Barrera Lopez, Anthony       Lightning Yo                   11:11.41    8   
 15 Fegenbush, Andrew            San Diego Wa                   11:14.63  
 16 Zavala, Aiden                OC Grit A                      11:24.22    9   
 17 Campbell, Brody              San Diego Wa                   11:30.55  
 18 Leupold, Kurt                San Diego Wa                   11:32.39  
 19 Villavicencio, Elijah        Fleet Feet G                   11:35.15  
 20 Fruneaux, Jacob              OC Grit A                     x11:35.41   10   
 21 Bryant III, Aaron            Usa Rockets                    11:37.76  
 22 Lopez, Nicholas              Lightning Yo                   11:44.15   11   
 23 Gasparian, Ben               Fleet Feet G                   11:45.75  
 24 Jelus, Luke                  Fleet Feet G                   11:54.60  
 25 Mendoza, Joel                So Cal Roadr                  x12:00.65   12   
 26 Balasanian, Nicholas         South Orange                   12:04.12  
 27 Williams, Kaden              44-Unattache                   12:07.42  
 28 Luna, Nathan                 Lightning Yo                  x12:12.84   13   
 29 Gadhia, Devan                OC Grit A                     x12:13.52   14   
 30 Pohlen, Owen                 Fleet Feet G                  x12:27.89  
 31 Tan, Jonathan                OC Grit A                     x12:38.35   15   
 32 Kilic, Aykut                 OC Grit A                     x12:45.99   16   
 33 Edwards, Zion                Chino Pumas                    12:46.65  
 34 Guachino, Bradly             Coyote Track                   12:48.37  
 35 Paredes, Bryan               Lightning Yo                  x12:56.52   17   
 36 Alcantar III, Antonio        Lightning Yo                  x12:59.25   18   
 37 Muvvala, Suhrith             OC Grit B                      12:59.27  
 38 Carrion, Marcos              OC Grit A                     x13:09.15  
 39 Boyles, Sam                  Eagles Wings                   13:23.53  
 40 Balice, Brandon              10 East                        13:29.11  
 41 Zaragoza, Joel               In Stride                      13:36.09  
 42 Lebron, Eduardo              San Diego Wa                  x13:39.29  
 43 Reyes, Nolan                 10 East                        13:44.88  
 44 Rodriguez, Aiden             In Stride                      17:01.70  
 45 Liebenberg, Arend            Coyote Track                   22:53.13  
 
4k Run CC 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morales, Joshua              In Stride                      13:47.71  
  2 Orozco, Saul                 Lightning Yo                   13:58.84    1   
  3 Campion, Conor               South Orange                   14:02.38    2   
  4 Lipsky, Zane                 Unattached                     14:07.93  
  5 Quiroz Jr, Vicente           So Cal Roadr                   14:10.91  
  6 Scott, Logan                 Flyin Kiwis                    14:11.56    3   
  7 Carr, Dante                  San Diego Wa                   14:16.53  
  8 Capelle, Everett             South Orange                   14:21.18    4   
  9 Campos, Edgar                Lightning Yo                   14:28.67    5   
 10 Gutierrez, Niko              So Cal Roadr                   14:30.39  
 11 O'Toole, Aidan               San Diego Wa                   14:39.33  
 12 Damaj, Hady                  Flyin Kiwis                    14:41.41    6   
 13 Pippel, Jacob                44-Unattache                   14:42.49  
 14 Reyes, Omar                  44-Unattache                   14:47.90  
 15 Aldana, Aiden                In Stride                      15:02.63  
 16 lange-dei, kai               Havoc Youth                    15:16.27  
 17 Nili, Austin                 South Orange                   15:22.69    7   
 18 Ibarra, Alexander            Mustang Runn                   15:23.72  
 19 Oleary, Aidan                Junior Maver                   15:31.00    8   
 20 Pineda, Markos               10 East                        15:32.69  
 21 Vellandi, Carlo              South Orange                  x15:34.85    9   
 22 Dittmer, Jacob               Unattached                     15:39.76  
 23 McDaniel, Tyson              South Orange                  x15:41.93   10   
 24 Luna, Antonio                Lightning Yo                   15:46.79   11   
 25 Yohn, Aiden                  OC Grit                        15:52.54  
 26 Toner, Evan                  South Orange                  x15:54.31   12   
 27 Jelus, Jake                  Fleet Feet G                   16:04.34  
 28 Velasco, Nicholas            In Stride                      16:09.59  
 29 Gordon, Ethan                Junior Maver                   16:10.12   13   
 30 Borin, Spencer               Elite Racing                   16:10.71  
 31 Tan, Nicholas                OC Grit                        16:11.34  
 32 Ciszek, Logan                Fleet Feet G                   16:16.22  
 33 Campos, Anthony              Lightning Yo                  x16:33.18   14   
 34 Ontiveros Jr, Christophe     So Cal Roadr                   16:45.28  
 35 Stephens, Luke               Junior Maver                   16:45.95   15   
 36 Pantoja Jr, Luis             OC Grit                        17:03.79  
 37 Carrillo, Andrew             10 East                        17:13.66  
 38 Moreno, Daniel               Lightning Yo                  x17:14.70   16   
 39 Rogers, De'Vonte             Usa Rockets                    17:46.39  
 40 Davis, Jeramiah              Las Vegas El                   17:54.73  
 41 Kleiner, Milo                Junior Maver                  x18:19.08   17   
 42 Fike, Owen                   Flyin Kiwis                    18:27.10   18   
 43 Mott, Harrison               Junior Maver                  x18:58.78   19   
 44 Aldinger, Brady              Flyin Kiwis                   x18:58.79   20   
 45 Leonard, Thomas              South Orange                  x18:59.30   21   
 46 Herrera, Diego               Fleet Feet G                   18:59.45  
 47 Caputto, Justin              Coyote Track                   19:10.95  
 48 Garcia, Ethan                In Stride                     x19:49.53  
 49 Wang, Leon                   OC Grit                       x20:00.45  
 50 Bergen, Jake                 Junior Maver                  x20:20.20   22   
 51 Bajadali, Zachary            Flyin Kiwis                   x21:02.82   23   
 52 Harvey, Jon-Luc              Junior Maver                  x21:15.47   24   
 
5k Run CC 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Horton, Houston              South Orange                   13:48.31  
  2 Gruszczynski, Andrew         South Orange                   14:20.25  
  3 Alvarez, Francisco           Unattached                     14:49.56  
  4 Rengifo, Aiden               OC Grit                        16:32.34