Licensed to Orange Glen High School   HY-TEK's Meet Manager 10/21/2018 02:00 PM
                                   Duck Pond                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 8 & Under
  1 Gercek, Azra                 OC Grit                8:40.80  
  2 Perez, Alice                 In Stride              9:43.70  
  3 Jimenez, Lyrah               In Stride              9:49.59  
  4 Hale, Malaea                 Temecula Val          10:20.57  
  5 Tedrow, Lauren               San Diego Wa          10:27.54  
  6 Prince, Ramia                San Diego Ro          10:52.19  
  7 Prieto, Kayla                In Stride             10:52.84  
  8 McClintock, Kayla            Temecula Val          11:20.48  
  9 Buess, Jolene                Havoc Youth           11:30.03  
 10 Meads, Charley               Usa Rockets           11:30.31  
 11 Isaac, Kadence               Coyote Track          12:04.10  
 12 Anderson, Shekinah           Usa Rockets           14:43.03  
 
Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 8 & Under
  1 Byrne, Ethan                 Unattached             8:21.69  
  2 Tzinberg, Indiana            OC Grit                8:33.61  
  3 Granillo, Blake              Pacific Coas           8:37.70  
  4 Kane, Babacar                OC Grit                9:04.69  
  5 Reid, Calob                  San Diego Wa           9:17.62  
  6 Shin, Minho                  OC Grit                9:19.51  
  7 Gibbons, Makana              Zoom                   9:23.93  
  8 Fegenbush, Wesley            San Diego Wa           9:36.41  
  9 Tang, Benjamin               Unattached             9:46.61  
 10 Bickler, Matthew             Havoc Youth            9:53.55  
 11 Meads, Jayden                Usa Rockets            9:54.72  
 12 Ortega, Dylan                Coyote Track           9:58.12  
 13 Khalighi, Eiman              City Track            10:14.11  
 14 Gercek, Kerem                OC Grit               10:14.39  
 15 Guachino, Bruce              Coyote Track          10:23.72  
 16 Cox, Trone                   Temecula Val          10:37.44  
 17 Lebron, Mateo                San Diego Wa          10:48.17  
 18 Bickler, Kyle                Havoc Youth           10:48.46  
 19 Rodriguez, Julius            In Stride             11:17.73  
 20 Miller, Emmett               Unattached            11:54.31  
 21 Prince, Ramello              San Diego Ro          12:49.69  
 
Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 9-10
  1 Nelson, Esther               Temecula Val          13:17.99  
  2 Wilbur, Hannah               OC Grit               13:40.63  
  3 Grant, Anna                  Eagles Wings          14:05.23  
  4 Wesolowski, Izabella         Pacific Coas          14:08.00  
  5 Holley, Reese                San Diego Wa          14:38.05  
  6 Bickler, Kristine            Havoc Youth           15:08.50  
  7 Chavez, Noemi                Pacific Coas          15:19.03  
  8 Guachino, Delilah            Coyote Track          15:57.48  
  9 Arias, Emily                 In Stride             16:09.22  
 10 Strong, Poema                Havoc Youth           16:23.30  
 11 Garcia, Amy                  In Stride             17:17.65  
 12 Prince, Raleena              San Diego Ro          18:02.45  
 13 Allen, Aubrey                Havoc Youth           18:08.91  
 14 Singer, Jacklyn              In Stride             18:35.75  
 15 Rosas, Samantha              In Stride             18:57.98  
 16 Boull't, Audrey              City Track            20:03.31  
 17 Zapata, Jessica              In Stride             21:18.10  
 18 Medlock, Kalista             Unattached            22:10.83  
 19 Gonzalez, Natalie            Temecula Val          24:32.15  
 
Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 9-10
  1 Lubke, Joshua                Junior Maver          12:02.26  
  2 Hoferer, Drake               Usa Rockets           12:17.44  
  3 Giffing, Benjamin            Havoc Youth           12:37.18  
  4 Yohn, Thomas                 OC Grit               12:37.77  
  5 Fegenbush, Andrew            San Diego Wa          12:43.82  
  6 Bibler, Gavin                Eagles Wings          13:03.74  
  7 Capelle, Malcolm             South Orange          13:12.31  
  8 Watkins, Prince              Pacific Coas          13:17.42  
  9 Lang, Austin                 Pacific Coas          13:20.25  
 10 Bryant III, Aaron            Usa Rockets           13:43.39  
 11 Tzinberg, Aidan              OC Grit               13:45.03  
 12 Serrato, Edgar               Pacific Coas          13:53.65  
 13 Dirkin, Jordan               South Orange          14:21.63  
 14 Pruden, Mason                Pacific Coas          14:24.17  
 15 Unis, Dylan                  Usa Rockets           14:36.28  
 16 Guachino, Bradly             Coyote Track          14:55.71  
 17 Talesh, Cyrus                OC Grit               15:22.71  
 18 Buess, Logan                 Havoc Youth           15:29.24  
 19 Tan, Jonathan                OC Grit               15:35.67  
 20 De Villiers, Jesse           OC Grit               15:57.35  
 21 Lebron, Eduardo              San Diego Wa          16:36.50  
 22 Choi, Jin Young              OC Grit               17:11.64  
 23 Isaac, Stephen               Coyote Track          17:42.16  
 24 Medlock, Xavier              Unattached            18:51.74  
 25 Barnard, Aiden               Temecula Val          19:27.97  
 26 Ortega, Matteo               Coyote Track          22:10.88  
 
Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 11-12
  1 Mckenzie, Arielle            Pacific Coas          12:02.46  
  2 Lynas, Avery                 Temecula Val          12:26.51  
  3 Avina, Arielle               Temecula Val          12:31.53  
  4 Hiraki, Aoi                  OC Grit               12:45.76  
  5 Yoon, Julianna               OC Grit               13:22.13  
  6 Miller, Melia                44-Unattache          13:35.97  
  7 Hernandez, Stephanie         In Stride             13:44.47  
  8 Helbig, Camille              OC Grit               13:45.86  
  9 Albaladejo, Isabelle         San Diego Wa          13:59.13  
 10 Correa, Isabel               Pacific Coas          14:20.01  
 11 Cervantes-Diaz, Lucero       OC Grit               14:29.18  
 12 Platenberg, Riley            Junior Maver          14:31.47  
 13 McCoy, Casey                 San Diego Wa          14:35.16  
 14 Cameron, Jeanna              San Diego Wa          14:45.29  
 15 Thomas, Eva                  San Diego Wa          14:52.44  
 16 Torres, Alejandra            In Stride             15:09.42  
 17 Guachino, Jasmina            Coyote Track          15:12.13  
 18 Sanchez, Rebeca              In Stride             15:13.12  
 19 Ibarra, Sofia                Pacific Coas          15:13.97  
 20 Curtiss, Faith               Pacific Coas          15:24.19  
 21 Ortega, Daphne               San Diego Wa          15:33.63  
 22 Ozier, Sienna                Pacific Coas          15:45.42  
 23 Anderson, Tessa              South Orange          15:50.83  
 24 Zapata, Yadira               In Stride             15:54.54  
 25 Rivas, Peyton                Havoc Youth           15:58.85  
 26 Tang, Sophia                 Unattached            16:40.10  
 27 Gonzalez, Gracie             City Track            16:43.30  
 28 Lizarraga, Joceline          In Stride             16:49.67  
 29 Baro Vallin, Virginia        In Stride             17:28.23  
 30 Ponio, Steffani              In Stride             17:39.86  
 31 Funk, Lindsay                San Diego Ro          18:08.88  
 32 Brent, Madison               In Stride             18:10.10  
 33 Wood, Olivia                 Unattached            18:25.12  
 34 Salazar, Juneau              Coyote Track          18:30.98  
 34 Ochoa, Natalie               Temecula Val          18:30.98  
 36 Hong, Alexis                 Unattached            19:19.82  
 37 Choi, Yeon Seo               OC Grit               19:54.12  
 38 Harnett, Emily               Zoom                  20:23.29  
 39 Pinto, Kaylia                Unattached            21:17.10  
 40 Williams, Lundyn             Pacific Coas          22:26.29  
 41 Gomez, Stephanie             Pacific Coas          23:10.20  
 42 Elsner, Sydney               Havoc Youth           24:35.00  
 43 Avila, Lilie                 In Stride             30:00.00  
 -- Ledgard, Madison             OC Grit                    DNF  
 -- Ahn, Emily                   Prince Mumba               DNF  
 
Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 11-12
  1 Capelle, Everett             South Orange          11:30.61  
  2 O'Toole, Aidan               San Diego Wa          11:41.03  
  3 Zaferson, Cesar              California P          12:08.64  
  4 Carr, Dante                  San Diego Wa          12:13.71  
  5 Yohn, Aiden                  OC Grit               12:26.25  
  6 Shoaf, Zachary               Temecula Val          12:45.29  
  7 Bevilacqua, Jacob            44-Unattache          12:52.31  
  8 Oleary, Aidan                Junior Maver          13:07.95  
  9 Campbell, Brody              San Diego Wa          13:11.77  
 10 Harris, Marcus               San Diego Wa          13:12.47  
 11 McLaughlin, Kingston         Temecula Val          13:14.85  
 12 Aldana, Aiden                In Stride             13:19.75  
 13 Paradise, Jack               Temecula Val          13:31.44  
 14 Zanzig, Aiden                Unattached            13:56.08  
 15 Tan, Nicholas                OC Grit               13:56.47  
 16 Lemanski, Luke               Usa Rockets           14:04.43  
 17 Gadhia, Devan                OC Grit               14:06.29  
 18 Muvvala, Suhrith             OC Grit               14:10.74  
 19 Velasco, Nicholas            In Stride             14:20.01  
 20 Arnaldo, Reed                Junior Maver          14:21.03  
 21 Carrion, Marcos              OC Grit               14:26.16  
 22 Tindell, Jake                South Orange          14:38.19  
 23 Liggins, Jeremiah            Usa Rockets           14:42.19  
 24 Balasanian, Nicholas         South Orange          14:42.90  
 25 Thompson, Bradyn             OC Grit               14:43.35  
 26 Thomas, Devin                San Diego Wa          14:57.42  
 27 Rodriguez, Alan              Zoom                  15:01.78  
 28 Leupold, Kurt                San Diego Wa          15:09.75  
 29 Rogers, De'Vonte             Usa Rockets           15:38.10  
 30 Pantoja Jr, Luis             OC Grit               15:38.95  
 31 Petska, Aaron                Temecula Val          16:53.14  
 32 Martinez, Diego              San Diego Wa          16:56.41  
 33 Ochoa, Jacob                 Temecula Val          17:16.95  
 34 Gonzalez, Anthony            Temecula Val          17:33.75  
 35 Robinson, William            Junior Maver          17:54.87  
 36 Baker, Hudson                City Track            18:04.20  
 37 McClintock, Nathan           Temecula Val          18:11.09  
 38 Avila, Hugo                  In Stride             18:21.46  
 39 Manison, Joshua              City Track            18:27.51  
 -- Friedl, Hunter               Pacific Coas               DNF  
 -- Lim, Nathan                  San Diego Wa               DNF  
 -- Havlik, Joseph               OC Grit                    DNF  
 -- Gonzalez, Kaden              Temecula Val               DNF  
 
Event 7  4k Run CC 13-14 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 13-14
  1 Snodgrass, Anastasia         South Orange          16:12.13  
  2 Shoaf, Laura                 Temecula Val          16:19.03  
  3 Fabian, Aishling             Temecula Val          16:27.01  
  4 Gaffney, Kelli               Temecula Val          16:41.23  
  5 Upshur, Joelle               Temecula Val          16:44.79  
  6 Leupold, Malia               San Diego Wa          17:22.31  
  7 Richland, Talia              South Orange          17:46.12  
  8 Santillano, Cassandra        Pacific Coas          18:11.56  
  9 Chavez, Lucero               Pacific Coas          18:31.81  
 10 George, Emma                 Unattached            18:36.35  
 11 Scuba, Kaya                  Junior Maver          18:45.63  
 12 Alvarado, Alisha             In Stride             18:51.13  
 13 Tedrow, Anne                 San Diego Wa          18:57.43  
 14 McCullough, Jaida            San Diego Wa          19:04.23  
 15 Robinson, Katheryn           Junior Maver          19:14.03  
 16 Hiraki, Ayaka                OC Grit               19:16.20  
 17 Wettlaufer, Ava              Temecula Val          19:21.38  
 18 Bronstein, Rebecca           Eagles Wings          19:43.17  
 19 Sage, Ginger                 Junior Maver          19:53.81  
 20 Bennett, Presley             Junior Maver          20:09.06  
 21 Montano, Natalia             OC Grit               20:54.98  
 22 Zapata, Jackeline            In Stride             20:57.67  
 23 Singer, Jocelyn              In Stride             21:25.38  
 24 Chavez, Madison              Pacific Coas          21:31.66  
 25 Shin, Alice                  OC Grit               22:34.43  
 26 Medina, Viannie              In Stride             22:44.66  
 27 Rodriguez, Karen             Zoom                  22:52.53  
 28 Ochoa, Alana                 Temecula Val          24:52.53  
 29 Tran, Katelyn                In Stride             24:52.86  
 -- Almazo, Monthserrat          San Diego Wa               DNF  
 -- Conrey, Emma                 San Diego Wa               DNF  
 
Event 8  4k Run CC 13-14 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 13-14
  1 McCoy, William               San Diego Wa          14:43.48  
  2 Maweu-Smalls, Brian          San Diego Wa          15:33.45  
  3 Reid, Jacob                  San Diego Wa          16:00.26  
  4 Gaffney, Nick                Temecula Val          16:07.32  
  5 Lee, Hudson                  OC Grit               16:10.01  
  6 Lipsky, Zane                 Havoc Youth           16:14.44  
  7 Stevens, Jack                South Orange          16:18.19  
  8 Yartz, Cooper                South Orange          16:41.21  
  9 Jones, Jack                  South Orange          16:41.30  
 10 Bibler, Aidan                Eagles Wings          16:49.67  
 11 Pippel, Jacob                Unattached            16:52.79  
 12 Morales, Joshua              In Stride             16:58.59  
 13 Lange-Dei, Kai               Havoc Youth           17:02.58  
 14 McDaniel, Caleb              South Orange          17:17.09  
 15 VonEsch, Nicholas            Zoom                  17:47.55  
 16 Jones, William               OC Grit               18:04.37  
 17 Roberson, Jake               South Orange          18:13.19  
 18 Parashar, Ansh               OC Grit               18:23.54  
 19 Cornick, William             Junior Maver          18:25.68  
 20 Olson, Jordan                ArĂȘte Elite          19:03.60  
 21 Thomas, Langdon              San Diego Wa          19:23.17  
 22 Day, Brandon                 Unattached            19:33.65  
 23 Rengifo, Aiden               OC Grit               19:38.60  
 24 Garcia, Manuel               In Stride             20:01.97  
 25 Ochoa, Joe                   Temecula Val          22:22.02  
 26 Cornick, Jonathan            Junior Maver          23:06.65  
 27 Funk, Alexander              San Diego Ro          28:27.31  
 -- McKeeman, David              San Diego Wa               DNF  
 -- Rogers, Ethan                Zoom                       DNF  
 -- Tanner, Jack                 South Orange               DNF  
 -- Harrel, Rio                  City Track                 DNF  
 -- Kagan, Spencer               Prince Mumba               DNF  
 
Event 9  4k Run CC 15-16 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 15-18
  1 Dirkin, Bethany              South Orange          18:24.31