Licensed to Orange Glen High School   HY-TEK's Meet Manager 10/29/2018 07:36 AM
                                  Fox Raceway                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 8 & Under
  1 Hale, Malaea              10 Temecula Val           9:24.32  
  2 McClintock, Kayla         10 Temecula Val           9:37.61  
  3 Watkins, Paradise         11 Pacific Coast Sh       9:41.40  
  4 Isaac, Kadence            12 Coyote Track           9:52.83  
  5 Tedrow, Lauren            10 San Diego Wa           9:58.75  
  6 Prince, Ramia             11 San Diego Ro          10:44.02  
  7 Meads, Charley            12 Usa Rockets           11:00.30  
  8 Quamina, Neaveah          10 Usa Rockets           13:19.14  
  9 Wilson, ReeseAnne         10 Temecula Val          15:04.34  
 
Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 8 & Under
  1 Byrne, Ethan              10 Unattached             7:40.31  
  2 Reid, Caleb               10 San Diego Wa           8:37.31  
  3 Guachino, Bruce           11 Coyote Track           8:40.52  
  4 Fegenbush, Wesley         10 San Diego Wa           8:40.93  
  5 Meads, Jayden             10 Usa Rockets            8:47.81  
  6 Gibbons, Makana           10 Zoom                   8:57.35  
  7 Ortega, Dylan             10 Coyote Track           9:07.73  
  8 Bickler, Matthew          11 Havoc Youth            9:18.63  
  9 Herrera, Arthur           11 Coyote Track           9:53.39  
 10 Bickler, Kyle             14 Havoc Youth           10:03.68  
 11 Lebron, Mateo             11 San Diego Wa          10:52.10  
 12 Prince, Ramello              San Diego Ro          13:04.74  
 
Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 9-10
  1 Nelson, Esther            08 Temecula Val          12:27.65  
  2 Guachino, Delilah         09 Coyote Track          13:48.17  
  3 Bickler, Kristine         09 Havoc Youth           13:52.76  
  4 Allen, Aubrey             08 Havoc Youth           15:44.22  
  5 Strong, Poema             09 Havoc Youth           15:50.89  
  6 Prince, Raleena           08 San Diego Ro          15:54.44  
 
Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 9-10
  1 Giffing, Benjamin         08 Havoc Youth           11:18.79  
  2 Fegenbush, Andrew         08 San Diego Wa          11:40.48  
  3 Watkins, Prince           08 Pacific Coast Sh      11:55.70  
  4 Bryant III, Aaron         08 Usa Rockets           12:39.53  
  5 Guachino, Bradly          08 Coyote Track          12:42.60  
  6 Unis, Dylan               09 Usa Rockets           13:26.92  
  7 Barnard, Aiden            08 Temecula Val          15:05.71  
  8 Lebron, Eduardo           08 San Diego Wa          15:34.99  
  9 Isaac, Stephen            09 Coyote Track          15:37.23  
 10 Ortega, Matteo            08 Coyote Track          18:11.38  
 
Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 11-12
  1 Avina, Arielle            07 Temecula Val          11:20.88  
  2 Kirk, Erika               06 Temecula Val          11:46.15  
  3 Lynas, Avery              06 Temecula Val          11:47.44  
  4 Guachino, Jasmina         07 Coyote Track          12:54.84  
  5 Salazar, Galia            06 Coyote Track          12:55.96  
  6 Ortega, Daphne            06 San Diego Wa          13:08.01  
  7 Cameron, Jeanna           06 San Diego Wa          13:11.37  
  8 Thomas, Eva               06 San Diego Wa          13:16.69  
  9 Miller, Melia             07 44-Unattache          13:38.93  
 10 Rivas, Peyton             07 Havoc Youth           14:02.38  
 11 Funk, Lindsay             07 San Diego Ro          15:03.41  
 12 Ochoa, Natalie            07 Temecula Val          15:54.28  
 13 Salazar, Juneau           07 Coyote Track          16:13.59  
 14 Quamina, Kiah             06 Usa Rockets           16:20.91  
 
Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 11-12
  1 O'Toole, Aidan            06 San Diego Wa          10:54.44  
  2 Carr, Dante               06 San Diego Wa          11:06.90  
  3 Shoaf, Zachary            07 Temecula Val          11:07.17  
  4 Bevilacqua, Jacob         07 44-Unattache          11:46.66  
  5 Paradise, Jack            06 Temecula Val          12:04.71  
  6 Quamina, Zyahn            07 Usa Rockets           12:32.83  
  7 Denison, Luke             07 Unattached            12:38.03  
  8 Rodriguez, Alan           06 Zoom                  12:39.88  
  9 Lemanski, Luke            06 Usa Rockets           12:56.34  
 10 Thomas, Devin             06 San Diego Wa          13:58.74  
 11 Martinez, Diego           07 San Diego Wa          14:19.91  
 12 Ochoa, Jacob              07 Temecula Val          14:29.93  
 13 Petska, Aaron             07 Temecula Val          14:57.48  
 14 Bowen, Kyle               07 Temecula Val          15:48.28  
 15 McClintock, Nathan        07 Temecula Val          16:16.52  
 
Event 7  4k Run CC 13-14 Division Girls
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 13-14
  1 Shoaf, Laura              05 Temecula Val          15:21.40  
  2 Upshur, Joelle            04 Temecula Val          15:23.25  
  3 Fabian, Aishling          05 Temecula Val          15:28.15  
  4 Dang, Melinda             05 Temecula Val          15:52.71  
  5 Gaffney, Kelli            04 Temecula Val          16:03.92  
  6 Tedrow, Anne              05 San Diego Wa          17:21.64  
  7 McCullough, Jaida         05 San Diego Wa          17:37.36  
  8 Wettlaufer, Ava           05 Temecula Val          17:39.65  
  9 Kraus, Kali               05 Temecula Val          19:22.59  
 10 Rodriguez, Karen          04 Zoom                  21:52.33  
 11 Ochoa, Alana              05 Temecula Val          21:55.37  
 12 Harnett, Emily            05 Zoom                  23:33.80  
 
Event 8  4k Run CC 13-14 Division Boys
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men 13-14
  1 Maweu-Smalls, Brian       05 San Diego Wa          14:07.99  
  2 Denison, Jonah            04 Unattached            14:41.19  
  3 Reid, Jacob               05 San Diego Wa          14:45.27  
  4 Lipsky, Zane              05 Havoc Youth           14:50.55  
  5 Gaffney, Nick             04 Temecula Val          15:01.91  
  6 Thompson, Drew            04 Temecula Val          15:28.16  
  7 Lange-Dei, Kai            05 Havoc Youth           16:06.45  
  8 Quamina Jr, Imron         04 Usa Rockets           16:07.19  
  9 VonEsch, Nicholas         04 Zoom                  16:11.83  
 10 O'Brien, Grayson          04 Zoom                  16:25.13  
 11 Rogers, Ethan             05 Zoom                  16:40.69  
 12 Thomas, Langdon           04 San Diego Wa          18:18.20  
 13 Ochoa, Joe                05 Temecula Val          20:19.36  
 14 Funk, Alexander           05 San Diego Ro          23:05.66